Rihanna , Beyoncé a my.

4. november 2014 at 21:34 | Michaela. |  MY OPINIONS
Untitled

Znám hodně dívek , slečen , žen které se neustále úrážejí , schazují , ponižují a podobné další věci. Přiznávám. Patřím mezi ně. I když svým výraze, ve společnosti působím úplným opakem. Nerada jsem středem pozornosti , nemám ráda když si mě někdo upřeně prohlíží. Ale dost o mě.

Myslím si , že těm namyšleným slečnám by měl někdo vysvětlit , že s třema kilama make - upu na obličeji v životě moc neprorazí. A také si myslím , že slečny , které se moc neukazují by mohly dokázat mnohem víc , než chodit po ulici se skloněnou hlavou. Vždycky jsem si přála vypadat jako Rihanna nebo jako Beyoncé , jsou to pro mě naprosté bohyně krásy.Krása sice není všechno ale co si budeme povídat , hezký holky maj život jednodušší , ale dovolte abych řekla , že přirozená krása je mnohem víc než ta umělá s již už zmiňovanými nánosy make - upu.
Přetvářka je to největší zlo.
Snažit se někomu vyrovnat.
Vypadat jako holka ze školy , po které nejvíc letí kluci.
Kupovat si stejné oblečení.
Dělat všechno proto , aby jsi byla středem pozornosti.
Tohle nejsi ty.


Být sama sebou je umění. A především věřit v sama sebe. Nemusíš zrovna vyhrávat soutěže krásy. Můžeš vyhrát štěstí , lásku , šanci , velké příležitosti , kroky ke svým snům.

Každá z nás má něco okouzlujícího , něco osobitýho , něco originálního , něco co nikdo nemá. Každá z nás je něčím krásná , ať už vypadáme jakkoliv , musíme si samy sebe vážit a ne se pořád schazovat kvůli velkému zadku nebo malým prsům.

Hlavu nahoru princezny , nebo nám spadnou korunky.
 


Poll

líbí se ti mé články ?

ano
ne

Comments

1 ♕ PetraLife.blog.cz ♕ | Web | 5. november 2014 at 0:29 | React

Na konci článku jsem se opravdu pousmála. Jak si sama zmiňovala 3 kila make-upu nikomu nepřilepší v příležitostech v životě, spíš v tzv. láskách maximálně. Jak se říká, kluci se zamilují do toho co vidí a holky se zamiluji do toho, co slyší. Krása vážně není všechno avšak si to z nás uvědomuje jen pár lidí, což je škoda. Já radši budu sama sebou a budu sama , než být něčím co nejsem a mít okolo sebe stovky lidí. Radši mě nenáviďte proto, co jsem, než, aby jste mě měli rádi proto, co nejsem.  Přesně tak, každý jsme něčím jiným a originálním. A to se má cenit. Originalita a náš charakter, srdce a né to, jestli máme velký zadek nebo malá prsa.

btw: Mockrát děkuji za komentář. :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama